Followers

1 Temmuz 2014 Salı

Wet n Wild MegaGlo Illuminating Powder #Catwalk Pink


Yaz için pembe ışıltılı kolay kullanılabilen 9 gramlık bir ürün.

4 farklı renkten oluşuyor ve Gratis'lerde 14.90'a satılıyor.

Kullanımı gayet kolay, isterseniz tamamen karıştırarak hafif pembe ışıltılı bir gül rengi isterseniz her rengi ayrı alarak yanağınıza kontür, aydınlatısı ve allık olayını bir seferde uygulayabiliyorsunuz.

Çok fazla pigmentli değil ama yağlı ciltlerde dahi kalıcı olduğunu düşünüyorum. Fazla pigmentli olması benim için eksi bir özellik olurdu. Çünkü kolay uygulanabilen ve hatayı minimuma indiren renk verme özelliği benim için daha iyi.


İçindeki ışıltılı bir şampanya rengi, gözlerinizi aydınlatmak için de kullanabilirsiniz, soğuk çok uçuk bir pembe, tam bir gül rengi, bu renkler diğerlerine nazaran daha mat bir yapıda. En sonda da koyu ışıltılı bronz bir şampanya rengi.


Bunun dışında 3 farklı renk seçeneği daha var, daha şeftalimsi olan Spotligh Peach, daha bronz olan Starlight Bronze ve daha gül tonlarındaki Strike-A Pose Rose. Açık tenlilere Catwalk Pink'in daha çok yakışacağını düşünüyorum. 

Wet n Wild tamamen cruelty-free olmasına tamamen vegan bir marka değil. Markanın bir çok ürünü vegan olarak kabul edilse de bütün ürünleri için vegandır diyemiyoruz tabii ki. Mesela Megaglo serisindeki 346 Strike-A Pose Rose ve 348 Starlight Bronze renkleri vegan listesinde yer alırken diğerleri almıyor. Wet n Wild her sene yeniyormuş vegan ürün listesinin kendi websitesinde orayı kontrol etmekte fayda var tabii ki, onun dışında vegan mı değil mi diye içeriğinde Beewax ve lanolin içerikleri de kontrol edilebilir.
Bu aydınlatıcı pudra genel anlamda Talc içerdiği için solunmaması ya da burun etrafına sürülmemesini tavsiye ederim. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder