Followers

27 Temmuz 2014 Pazar

Bayram Alışverişleri *Watsons, Gratis


Bayram indirimleri her zamanki gibi çok ses getiriyor. Ama ben bu indirimi gerçekten sevmedim. Yukarı da aldıklarım var Gratis'ten. Ama indirim mi olmuş, bindirip indirmeler mi olmuş bilmiyorum, çünkü bayadır daha minimal yaşama adına uğramıyordum Gratis'e. Her neyse, önce güneş kreminden başlayalım Gratis kart ile %50 olan indirimle 24 Lira civarı bir şeye geliyor, yani bu ürünler 48 liradan hatta Dry Mist olanlar 52 liradan mı satılıyordu. İnanamıyorum. Saç grubu ürünlerinde %40 yazıyordu, indirim var mı dedim, meğer altında minicik bindirilmiş fiyatı asıl fiyatı, indirilmiş fiyatı ise kocaman yazanmış, o halde 11 Lira gibi bir fiyata geldi Aqua Light ben de fişte gördüm, nasıl ya dedim indirimsiz CosmoWorld'den o fiyata almıştım geçen senelerde falan. Kısacası bazı ürünlere bariz fiyat artışı yapılıp üzerinden indirim yapılmış anladığım kadarıyla, çok çirkin. Daha önceki indirimlerde de böyle olmuştu ama nereye kadar. Benim bariz indirimsiz 22 liraya aldığım rujlara 30 lira fiyat biçilip üzerinden indirim yapılmıştı gördüğümde. Kısacası neymiş indirime falan kanmıyormuşuz. theBalm fiyatlarına bakmadım bile. Eyeliner 28 liraymış 14 liraya almışım, gayet iyi aslında ama hatırlamıyorum o kadar oynanıyor ki fiyatlarla. Tamamen ihtiyaç alışverişi yapıldı benim için, bir daha herhangi bir şeyim bitene kadar kapısına uğramam. Artık İstanbul'da da değilim, Bolu'ya da Mado kapanıp Watsons açılıyormuş, oh be dedim.


Bu de Watsons alışverişim çok sade ve harika. Nivea grubu 14 Liraydı, hem krem hem deodorant hem roaccutane zamanlarından beri müptelası olduğum sürekli kullandığım Essential Care Lip Balm. Ben baya yaralara falan da sürüyorum baya her bir şeye kullanıyorum, evdeki bozulmuştu pek de iyi oldu. 5-6 liraya bayadır çok sevdiğim, ambalajı değiştikten sonra içerik de değişmiş midir dedim ama hala kullanımı çok güzel bir çamur maskesi. Eski hallerine bakmak için TIK ve TIK

ve bir klasik, Babylips, gayet iyi bence, nemlendirmeyen ama renk veren bir lipbalmmış.


İçeriğinde çok zararlı bir madde olarak gösterilen Eugenol gösteriliyor ama benim dudaklarımı kurutmak dve renk vermek dışında pek bir etkisini göremedim.

Nivea Duş Kreminin içinde ise paraben yok o yüzden içim daha rahat aldım, Superdrug ise zaten vegan olan bir marka o açıdan içim tamamen rahat. Bu ara Neutrogena Tonik de çok sade bir içeriğe sahip, su alkol, salisilik asit, rahatlatan menthyl lactate, sodyum sitrat var, bu kadar. Güneş kremlerinin içerikleri hakkında fikrim olmadığından dolayı onu bilmiyorum ama diğer aldıklarım konusunda içim biraz daha olsun rahat.

5 yorum:

 1. şu indirim yapılan malzemelerin altına dürüstçe bi "geçen ay bu kadardı" yazısı koysalar, milletçe düdüklendiğimizden şüphelenmesek, paranoyalara gark olmasak ne güzel olurdu dimi..

  YanıtlaSil
 2. Çok güzel bir yazı olmus! Bana da beklerim :)
  http://cerworld.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil
 3. Bloglar Yarışıyor ile siz de blogunuzla kazanmaya aday olun, promosyon ödüller kazanın. Sponsorlarımızın desteği ile bloglar arası etkinlik yarışmamızı ilk tur dahilinde düzenliyoruz. Siz de başvurun. Detaylı bilgiyi websitemizden öğrenebilirsiniz.
  İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Web: http://www.bloglaryarisiyor.net
  Mail: iletisim@bloglaryarisiyor.net
  Tel: +90212 330 9707


  YanıtlaSil
 4. güzel bir yazı olmus! Bana da beklerim gultasarim.blogspot.com

  YanıtlaSil
 5. güzel bir yazı olmus! Bana da beklerim

  YanıtlaSil